Georgina ka shfaqur një tatuazh të ri, i dedikohet lidhjes me Cristiano Ronaldon

Cristiano dhe Georgina janë në lidhje prej 6 vitesh.

Ndërsa Cristiano Ronaldo po mendon për të ardhmen, e fejuara e tij Georgina Rodriguez dhe fëmijët e saj shkuan me pushime në Sardenjë dhe bënë një tatuazh të ri.


Vajza ka shfaqur në rrjetet sociale një tatuazh në dorën e majtë me inicialet “C” dhe “G” dhe një zemër mes tyre. Georgina e ka mbishkrimin e fotos si më poshtë: “Në lëkurë, në shpirt dhe në zemër”. /albeu.com/