EURO 2020/ Ukrainë – Angli, formacionet zyrtare (FOTO LAJM)

Janë publikuar formacionet e çerekfinales së fundit të Euro 2020, Ukrainë – Angli

Ndeshja nis nga ora 21:00 dhe luhet në stadiumin e Romës në Itali ‘Olimpico’.

Formacionet zyrtare:

 

Shtuar 3.07.2021 19:38