Ndihet dora e Tuchel, Chelsea thyen sërish Atl Madrid dhe prek çerekfinalet (VIDEO)

Chelsea prek çerekfinalet. Blutë e Londrës mposhtën sërish Atl Madrid 2-0 në Stamford Bridge, shkruan Albeu.com.

Ishte golat e e Ziyech në minutën e’34 dhe Emerson 94+’ që i siguruan kualifikimin skuadrës së Tuchel.


Ndërkohë, spanjollët ngelën me 1 lojtar më pak teksa në minutën e 82′ Savic u ndëshkua me karton të kuq. /albeu.com/


Shtuar 17.03.2021 22:49