E do Atletico e Madridit, Villar dëshiron qëndrimin në Romë

Mesfushori i Romës, Gonzalo Villar i ka të qarta idetë për të ardhmen e tij. Gjatë një interviste 23-vjeçari sqaroi zërat që flasin për një interesim të Atletico Madrid në drejtim të tij.

Ai deklaroi se është i nderuar që një klub si Atletico interesohet për të, por ai shtoi se te verdhekuqtë gjithçka po shkon shumë mire si në nivelin personal ashtu edhe në atë futbollistik. Villar pohoi gjithashtu se drejtuesit e Romës i kanë paraqitur një projekt ambicioz dhe se ai dëshiron të jetë pjesë e këtij projketi për të ardhmen.


Shtuar 31.03.2021 12:38