“Dizajn unik”, Interi prezanton fanellën e re (FOTO LAJM)

Interi ka prezantuar uniformën e re për sezonin 2021/2022 e prodhuar nga Nike.

Unifroma është krijuar me 95% nga nga shishe plastike të ricikluara.

Protagonist është gjarpri portreti që vesh mbështetësit dhe lojtarët si një lëkurë e dytë, duke dalë në pah si një simbol i forcës dhe fitores. /albeu.com/

View this post on Instagram

A post shared by Inter ??? (@inter)

Shtuar 13.07.2021 13:13

Tags: ,