Dinamo e nis me këmbën e mbarë debutimin në elitë, blutë mposhtin Kastriotin (VIDEO)

Dinamo e ka nisur me këmbën e mbarë debutimin në Superiore.

Blutë mposhtën 0-2 në  transfertë  Kastriotin me 2 golat e sulmuesit Çinedu  në minutën e 1′  dhe 20′.

Një fitore e rëndësishme për Dinamon që tregon edhe një herë se kjo skuader ka projekt ambcioz. /albeu.com/


Shtuar 12.09.2021 15:43