Depay zhbllokon sfidën, Holanda në avantazh (VIDEO)

Holanda ka mundur të kalojë në avantazh ndaj SHBA-së.

Në minutën e 10-të, një aksion model nga tulipanët, ku topin në krahun e djathtë e zotëron lojtari zikaltër Dumfries dhe asiston në mënyrë perfekte për Depay i cili nuk gabon./ h.ll/albeu.com


Shtuar 3.12.2022 16:12

Tags: