Depay pothuajse lojtari i Barcelonës, ja detajet e kontratës (FOT LAJM)

Memphis Depay mund të quhet lojtari më i ri i Barcelonës dhe tashmë nuk ka më dyshime.

Sipas gazetarit të njohur, Matteo Moretto, Depay do të nënshkruaj marrëveshje 3 vjeçare

Depay te Barcelona do të gjejë bashkombasin e tij, Ronald Koeman. /albeu.com/


Shtuar 7.06.2021 17:52