Depay dhe Promes dhurojnë show me fëmijët në Ganë (VIDEO)

Sulmuesii  Spartak-ut, Quincy Promes dhe Barcelonës, Memphis Depay, fluturuan në Gana për të ndihmuar fëmijët.

“Ndërkohë, Quincy Promes po argëtohet në fushat e futbollit në Ganë me Memphis Depay”, thuhet në video.

Depay me Barcelonën përfundoi i dyti në kampionatin spanjoll. Holandezi mori pjesë në 38 ndeshje për klubin katalanas, shënoi 13 gola dhe dy asistime. /albeu.com/

Shtuar 19.06.2022 18:07