Covid 19 “troket” tek Manchester United (FOTO LAJM)

Sipas raportimit nga “Sportskeeda_Football” në një postim në Instagram, thuhet se Covid 19 ka rënë tek klubi anglez i Manchester United.

Është mësuar se disa lojtarë dhe disa pjestarë nga stafi i ekipit kanë rezultuar pozitiv.

Priten të reja në orët në vazhdim./h.ll/albeu.com

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Sportskeeda Football (@sportskeeda_football)


Shtuar 12.12.2021 18:44