Chelsea rinovon me qendërmbrojtësin

Chelsea nuk dëshiron të ndërpresë lidhjen me qendërmbrojtësin brazilian, Thiago Silva.

37-vjeçari është në një formë të shkëlqyer sa edhe mosha është thjeshtë një shifër për të.

Chelsea është shumë i kënaqur nga puna e tij dhe kështu së bashku kanë rinovuar edhe për një sezon, deri në sezonin 2022/2023. /h.ll/albeu.com


Shtuar 3.01.2022 18:48