Shpërthim me eksploziv në një makinë në qytetin e Vlorës

Një makinë ka shpërthyer mbrëmjen e sotme pranë spitalit të Vlorës.

ABC raporton se paraprakisht dyshohet se makina me targa AA 151 u hodh në erë me eksploziv.

Në momentin që shpërtheu makina ishte e parkuar.

Policia dhe ambulanca kanë mbërritur me shpejtësi në lagjen “Hajro Cakerri”


Shtuar 3.01.2022 18:53