Çfarë bën? Anësori humb ekulibrin dhe hyn në fushë (VIDEO)

Skena kurioze dhe qesharake gjatë ndeshjes së kampionatit ganez mes Kotoko dhe Gold Star.

Gjatë një aksioni nga vendasit, anësori hyri në fushë, duke u pozicionuar në vijën e zonës së penalltisë. /albeu.com/

Ndiqni pamjet:

Shtuar 16.03.2022 13:04

Tags: