Atletico Madrid apelon në UEFA, kërkon rihedhjen e shortit (FOTO LAJM)

Atletico Madrid i ka apeluar UEFA-s në lidhje me shortin e fazës së 16-të të Ligës së Kampionëve.

Një situatë kaotike, e cila bëri që sekretari i përgjithshëm Marchetti dhe organizatorët të harrojnë të fusin topin e Manchester United në urnën e shortit të Colchoneros, pavarësisht se janë kundërshtar i mundshëm.

Vendimi nga UEFA do të merret së shpejti, por mundësia e përsëritjes së shortit po fiton terren./h.ll/albeu.com


Shtuar 13.12.2021 13:50