Ajax mposht Besiktas dhe merr kreun (VIDEO)

Ajax ka fituar 2-0 ndaj Besiktas në ndeshjen e Grupit C.

Steven Berghuis realizoi për vendasit në minutën e 17′, ndërsa Sebastian Haller vendosi rezultatin përfundimtar në minutën e 43′.

Ndërkohë, Ajax tani udhëheq në Grupin C me 6 pikë. /albeu.com/


Shtuar 28.09.2021 20:50