Zhgënjen Interi, Shakhtar “mace e zezë” (VIDEO)

Interi nuk ka shkuar më shumë se barazimi pa gola në transfertën ndaj Shakhtar Donetsk në ndeshjen e Grupit D.

Sa i përket lojës, ja qënë një ndeshje e vaktën dhe me pak raste nga të dyja skuadrat.

Ndërkohë, Interi pas 2 ndeshjes mban vendin e 3 me 1 pikë në Grupin D, ndërsa në ndeshjen e radhës zikaltërit presin në shtëpi Sheriff Tiraspol. /albeu.com/


Shtuar 28.09.2021 20:39