Për herë të parë me të dashurin, Dua Lipa mbërrin në Tiranë (FOTO LAJM)

Dua Lipa, këngëtarja me origjinë nga Kosova ka bërë gjithmonë krenarë shqiptarët në gjithë trojet. Lipa nuk ka humbur asënjherë rastin për të përmendur origjinën dhe për të folur për të para gjithë botës.

Pak minuta më parë Dua Lipa ka mbërritur në Tiranë dhe ka bërë një ndalesë në Bashkinë e Tiranës ku prania e të dashurit të saj, Anëarit ka marrë vëmendjen.

Gjithashtu Dua Lipa shoqërohej edhe nga familja e saj. E ëma, Anesa dhe i ati Dukagjin Lipa./albeu.com/

Shtuar 23.07.2021 14:44