MOTI/ Kështu pritet të jenë kushtet atmosfrike ditën e nesërme

Për fundjavën që presim përpara vendi ynë do të vijojë të jetë nën ndikimin e kushteve të qëndrueshme atmosferike.

Ditën e diel moti parashikohet i kthjellët dhe plot diell si dhe temperatura të përshtatshme për aktivitete jashtë shtëpisë.

Era do të fryjë me drejtim verilindje – juglindje e lehtë dhe shpejtësi mesatare 1-5m/s ndërsa hera-herës përgjatë vijës bregdetare deri në 8m/s.


Shtuar 30.10.2021 23:24