VIDEO/ Po performonte në një klub nate, këngëtari i njohur rrëzohet nga skena

Këngëtari i njohur grek, Vassilis Terlegkas, teksa po performonte hitet e tij, ka tentuar të zbresë nga skena me ndihmën e një vajze.

Pasi ajo i dha dorën për ta ndihmuar, Vassilis Terlegkas u pengua dhe u rrëzua.

Megjithatë, siç shihet në një video që qarkullon në TikTok, Vassilis Terlegkas, duket se nuk ka patur dëmtime.

Menjëherë ai u ngrit në këmbë me ndihmën e së njëjtës vajzë dhe një burri dhe vazhdoi të këndonte për publikun.

@kalomoira07♬ πρωτότυπος ήχος – Kalomoira Georga!!


Shtuar 20.06.2024 10:48