VIDEO / Neymar “harron” vajzën, dhe merret me pokerin!

Reagime të forta ka shkaktuar në rrjetet sociale qëndrimi i Neymar gjatë festës së vajzës së tij.

Mavi mbushi gjashtë muajsh dhe Neymar së bashku me nënën e saj, Bruna Biancardi, vendosën t’i organizonin një festë për të festuar.

Ylli brazilian i futbollit ishte shumë i dashur me të voglën që kishte vënë në tavolinë por mendja e tij nuk ishte 100% aty.

Ai kishte celularin pranë tij në tavolinë dhe u kap duke luajtur poker online.

Marrëdhënia e tij dhe varësia e tij ndaj pokerit janë të njohura, madje ai reklamon një kompani specifike që ka lidhje me pokerin online.


Shtuar 12.04.2024 23:30

Tags: