Vetëm pak pas lindjes, Aurela Hoxha “tërbon” rrjetin me pozat me bikini (FOTO LAJM)

Aurela Hoxha prej disa kohësh është zhvendosur në Spanjë, ku është duke shijuar jetën e saj të re.

Modelja seksi është shumë aktive në rrjetet sociale, ku vazhdimisht poston foto të ndryshme si nga bota e modelingut, ashtu edhe nga jeta e përditshme.

Së fundmi ajo ka ndarë me ndjekësit disa foto, ku shfaqet me bikini ngjyrë të bardhë, duke nxjerrë në pah linjat seksi.

Ndonëse e kishte mbajtur sekret, modeja u bë nënë pak kohë më parë, pasi në muajin qershor solli në jete beben e saj.

Më herët Aurela ka zbuluar se ajo dhe partneri i saj kanë gjashtë vite bashkë, mirëpo deri tani nuk kemi parë asnjë foto të çiftit.


Shtuar 5.08.2021 09:13