Vajzë nikoqire dhe për shtëpi, video që zbulon anën e panjohur të Luana Vjollcës (VIDEO)

Pasi përfundoi me sukses “Shiko Kush Luan”, Luana Vjollca iu fut punës për projektet e saj muzikor që së fundmi i kishtë lënë pak pas dorë.

Nëpërmjet Instagramit ajo ka zbuluar se po punon fort dhe se ndodhet kohëve të fundit ndodhet me kohë të plotë pranë ekipit të saj.

Luana njihet si një vajzë punëtore, por kjo vetëm sa I përket karrierës dhe nuk e dinim se ajo është edhe shumë nikoqire. Ajo ka shpërndarë së fundmi një video nga përgatitja e setit ku shfaqet duke pastruar e ulur në tokë skenën e xhirimit.

Mamaja e saj ka zbuluar në komente që edhe kur ishte e vogël Luana punonte në shtëpi e madje puna e saj e preferuar ishte të fshinte pluhurat./albeu.com/

 

View this post on Instagram

 

A post shared by LUANA VJOLLCA (@luanavjollca)


Shtuar 2.06.2021 12:42