Vajza e Zaiminës sheh ekon e vëllait, reagimi është emocionues (FOTO LAJM)

Zaimina Vasjari është në pritje të fëmijës së dytë, që do të jetë djalë. Sot ajo publikoi videon më të ëmbël të së bijës, Khloe e cila sheh vdieon e ekos së vëllait dhe megjithëse nuk dëgjohet çfarë thotë, duket qartë reagimi i saj në çdo mimikë.

E lumtur, qeshur, pak e surprizuar, Khloe mezi po e pret vëllain.

Me reagimin e çiltër, Zaimina me siguri ka marrë shumë reagime nga ndjekësit e saj.

Kujtojmë se bebushi i saj vjen në jetë së shpejti, ndërsa shtatzëninë Zaimina e mbajti të fshehtë për muaj të tërë.


Shtuar 20.12.2021 09:55