Vajza e ministrit Peleshi bën kurioz ndjekësit: Kush është djali që ka bërë tatuazh në trup (FOTO LAJM)

Lidhja me aktorin, Romeo Veshajn menjëhertë pas ndarjes së tij me këngëtaren Jonida Maliqi, e ka vënë vajzën e ministrit Peleshi në qendër të medias rozë.

Aleksia Peleshi ka qenë vetë ajo që ka zbuluar për publikun lidhjen me Roemon dhe çdo gjë e saj tashmë përbën interes për publikun.

Së fundmi bukuroshja ka publikuar një foto në Instagram ku bie në sy tatuazhi që ka në dorë dhe është emri i një djali, Stefan.

Por Aleksia ka shuar shpejt kuriozitetin e ndjekësve të saj duke zbuluar se është i vëllai.


Kujtojmë se disa ditë më parë një video e të dashurit te Aleksias, Romeos teksa shëtiste rrugëve të Barcelonës duke u puthur me një bjonde mori vëmëndjen e mediave rozë, por Aleksia nuk dukej fare e shqetësuar në reagimin e saj duke u shprehur në InstaStory:

“Ore qetësohuni me këto drama palidhje, mos dilni në konkluzion kot se me mbytet me këto aludime. Çdo histori ka pas një prapavijë. Është çdo gjë ne rregull”. /albeu.com/


Shtuar 10.08.2021 11:31