U surprizua në mesnatë me “bishën” luksoze, brenda festës gjigante të ditëlindjes së Butrint Imerit (VIDEO)

Butrint Imeri feston sot ditëlindjen e tij të 25-të dhe me siguri kjo është një nga ato ditëlindje special për të.

Ai e ka pritur ditën e tij të lindjes në mesnatë duke publikuar bashkëpunimin me Kidën dhe Ledri Vulën që për pak orë ka bërë namin në rrjet.

Por nuk mbaron me kaq, Butrinti ka organizuar dhe një super festë ku ka marrë dhuratën e ëndrrave dhe kjo duket nga reagimi i tij.

Këngëtarit i është dhuruar një makinë e tipit Brabus 800 Mercedes e cila kap minimalisht shifrën rreth 200 mjë dollarë./albeu.com/


Shtuar 3.07.2021 09:31