Tundi belin me Monikën, Olti Curri nxehet keq me humorin e Altin Bashës

Një video e publikuar nga vetë Olti Curri në rrjetet sociale ku shfaqej duke kërcyer me Monika Kryemadhin, është bërë shkak i një ndër episodeve të djeshme në “Kosherja” ku imitohej dyshja duke kërcyer një këngë nga Anadolli i Turqisë.

Por blogeri nuk e ka pritur fare mirë këtë episod dhe është mërzitur shumë nga notat e humorit të regjisorit Altin Basha duke shpërthyer në një breshëri statusesh në rrjetet sociale

Curri akuzoi Altin Bashën se nuk ia kishte arritur fare me rolin e tij, ndërsa duket se ajo që e ka nxehur me tepër janë përdredhjet e belit nga aktori i “Kosheres” Gjergj Mena në rolin e “Boltit”.

Shtuar 22.03.2021 01:03