Trendi thyen rrjetin, ja cili emision nisi me ‘Lumi Une’

Hiti më i fundit i Irkenc Hykës, ‘Lumi Une’ është kthyer në një trend tanimë ku po shihet kudo nëpër rrjet dhe jo vetëm.

Teksa në ‘Prime-n’ e kaluar Ledion Liço u shfaq së bashku me ish-banorët duke kërcyer këngën në fjalë në hapje të mbrëmjes, edhe një hyrje e tillë nuk kishte si të mungonte dhe në hapje të emisionit ‘E Diell’.

Teksa për hapjen e realizuar nga Ledioni, Irkenci u shpreh se herën tjetër duhet të jetë dhe ai pjesë, çfarë do të thojë tani për Manushin vallë?

View this post on Instagram

A post shared by E Diell ☀️ (@ediell_topchannel)

 


Shtuar 14.03.2024 19:20