Thanë se mori fund, Fifi dhe Graniti shfaqen më intim se kurrë (VIDEO)

Fifi dhe graniti u menduan se do ishin një ndër çiftet e para në “Big Brother VIP” ku kaluan mjaft momente intime dhe romantike më njëri-tjetrin.

Pasi të dy dolën nga shtëpia e famshme, thanë se çdo gjë ka marrë fund me njëri-tjetrin e madje Graniti është shprehur se ka dikë jashtë.

Por nuk duket aspak kështu në një festë ku të dy kanë marrë pjesë së fundmi. Ata janë shfaqur më të afërt se kurrë duke kënduar këngën e Fifit, “Marova”, tëksti i të cilës është mjaft romantik për ta kënduar dy shok aq afër.

Po lind diçka jashtë “Big Brother” mes Fifit dhe Granitit?./albeu.com/


Shtuar 17.12.2021 10:42