Surprizë që “trullosi” rrjetin, Landi Hysi bëhet baba për herë të parë (FOTO LAJM)

Roland Hysi i “West Side Family” ka ka dhënë pak minuta më parë lajmin e bukur se është bërë baba për herë të pare.

Pasi të gjithë e uruan dhe miqt ishin shumë entuziast për këtë lajm, rrjeti u bë pak lëmsh.

“Për momentin nuk ndodhem në shtëpi”, ka shkruar këngëtari krah fotos me bebin në krahë e duke “koduar” kështu mesazhin e tij.

Tashmë të gjithë janë kurioz për të ditur më shumë.

Shtuar 26.05.2021 09:05