Super joshëse pas ndarjes, vajza e Eli Farës bën të “pendohet” biznesmenin shkodran (FOTO LAJM)

Vajza e Eli Farës, Marina Fara pak kohë më parë bëri publike lidhjen me partnerin e saj, biznesmenin nga Shkodra, Alis Hysa.

Marina dhe Alis e çuan lidhjen e tyre në një stad tjetër, atë të fejesës dhe së fundmi po planifikon dhe dasmën e tyre.

Udhëtimet në Dubai, fotot së bashku, dhuratat e shtrenjta nuk munguan gjatë gjithë kësaj kohe.

Por lidhja e tyre mori fund papritur dhe askush nuk e di arsyen pasi Marina ka zgjedhur të mos reragojë për këtë pjesë.

Gjithesi Marina Fara që pas ndarjes është bërë edhe më shumë aktive në rrjet dhe fotot provokuese dhe të nxehta me siguri tashmë e kanë një “adresë” e dikush mund të ndihet i penduar./albeu.com/

 


Shtuar 3.06.2021 13:47