Shumë shpejt do bëhen prindër, Luana surprizon Uedën dhe Arlindin!

Ueda dhe Arlindi ishin çifti fitues i edicionit të parë të “Love Island Albania”. Ata së fundmi kanë dhënë dhe lajmin e ëmbël se do të bëhen prindër së shpejti. Për çiftin, urimin e ka dhënë dhe Luana, “kumbara” e dashurisë së tyre. Përmes një Instastory, ajo ka treguar se ka takuar çiftin, duke bekuar dashurinë e tyre, por edhe urimin për bebushin që po vjen.


Shtuar 25.02.2024 11:46