Sara xheloze për Ledrin?

Ata janë një nga çiftet më të përfolura të showbizit. E kemi fjalën për reperin Ledri Vula dhe partneren e tij, Sara Hoxha.

Që në fillimet e lidhjes së tyre, Sara ka qenë pranë Ledrit në çdo koncert, event apo edhe xhirim klipi.Dhe duket se të njëjtën taktikë ndjekë edhe sot ajo është e pranishme në, koncerte dhe kudo ku është i pranishëm babai i Poit.

Së fundmi Ledri ka publikuar duetin e tij me Kidën TDU dhe sigurisht që kjo këngë është e preferuara e Sarës.

Megjithatë ajo ka postuar një foto në rrjetet sociale, ku i drejton Ledrit këtë pyetje. Kënga e bukur me Kidën po fotot më të bukura me mua apo jo?

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Sara Hoxha (@sarahoxha)

Shtuar 7.05.2022 22:13