Rama dhe Linda darkojnë me Dua Lipën dhe familjen e saj (FOTO LAJM)

Mbrëmjen e djeshme kryeministri Edi Rama së bashku me gruan e tij, Linda Rama kanë darkuar me Dua Lipën, familjen dhe të dashurin e saj.

Në darkë ka qenë i pranishëm edhe kryebashkiaku Erion Veliaj së bashku me gruan e tij, Ajola.

Fotot nga darka i ka shpërndarë në Instagram babai i Duas, Dukagjin Lipa./albeu.com


Shtuar 24.07.2021 12:58