Puthje dhe përqafime, Donaldi dhe Beatrix “shkrihen” me njëri- tjetrin (FOTO LAJM)

Që pas ditës së martë, kur ishte prime i Big Brother Vip, Donaldi dhe Beatrix sikur janë çliruar dhe tashmë kanë pranuar hapur ndjenjat për njëri-tjetrit.

Çdo minutë mes tyre ka puthje dhe përqafime. Dhe tashmë dyshja është bërë të e pandashme.

Kjo marrëdhënie nuk po komentohet shumë në Big Brother, ndërsa jashtë saj trekëndëshi Bora-Donald-Beatrix është bërë temë diskutimi.

Kjo sepse Donaldi, pasi puthi në buzë borën disa javë më parë, duke konfirmuar pajtimin me të, tashmë e ka hedhur atë pas krahëve duke flirtuar me konkurrenten që u fut në vonë në shtëpinë e Big Brother Vip./albeu.com


Shtuar 2.12.2021 17:53