Pse zgjodhi Sarën dhe jo Antonelën? Rrëfehet Atdheu

Pak muaj më parë Atdheu pati një shkëputje nga “Përputhen” dhe më pas u rikthye prej Antonelës. Por doli çift me Sarën për tu njohur më mirë jashtë.

Të ftuar në rubrikën “Trotuar” në “E Diell” ditën e sotme, Shqipja e pyet drejtpërdrejtë Atdheun se përse u kthye në emision për Antonelën dhe jo për Sarën. Ai u shpreh se gjithçka ndodhi papritur dhe të dyja vajzat i pëlqenin shumë, por në fund bëri diferencën duke zgjedhur Sarën.

“Ndodhi ashtu se unë ika për sqarim, janë në dijeni gjithë produksioni. Unë ika për sqarim dhe jo që të rikthehem. Ndodhi shumë shpejt që më kërkuan me u rikthy me pëlqimin e gocave. Pëlqimi ndaj Sarës ishte, edhe ndaj Antonelës, kështu e bëra në fund diferencën se çfarë më ngjit mua”, tha Atdheu.


Shtuar 23.05.2021 21:59

Tags: ,