Përplasen dy makina në dalje të tunelit në Elbasan

Një aksident ka ndodhur pak minuta më parë në autostradën Tiranë-Elbasan, në dalje të tunelit.

Mësohet se në aksident janë përfshirë dy automjete, por fatmirësisht nuk ka persona të lënduar vetëm dëme materiale.

Ndërkohë policia ka shkuar në vendin e ngjarjes dhe po punon për zbardhjen e plotë të shkaqeve të aksidentit.

Shtuar 23.05.2021 22:11

Tags: