Po festojnë në Disneyland, Bes Kallaku bën urimin më të ndjerë për ditëlindjen e Ajkës (FOTO LAJM)

Vogëlushja e Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku festoon sot ditëlindjen e tretë dhe mami dhe babi i kanë bërë ditëlindjen më të bukur duke I dhuruar një udhëtim në Disneyland në Paris, ëndrrën e çdo fëmije.

Xhensila ka ndarë disa pamje nga andej ndërsa Besi ka publikuar një foto të Ajkës kur ka qenë shumë e vogël dhe ka bërë mbishkrimin e ndjerë:

“3 vite nga dita e lindjes tende, 3 vite nga dita sikur kam ardhur njehesh me ty ne jete pasi jeta dhe fryma moren kuptim ate dite, pikerisht. 3 vite ne hirin e plote te dashurise!”.


Shtuar 12.07.2021 13:29