Pas “thumbit” të Borës, përgjigjet Donaldi (FOTO LAJM)

Modreatorja Bora Zemani dhe aktori i humorit Donald Veshaj deri para pa kohësh ishin një nga çiftet më të dashur për publikun.

Ata tashmë janë ndarë, për arsye që nuk i kanë bërë publike, por thumbat mes tyre vijojnë në rrjete sociale.

Pas postimit të Borës ku shkruante: ““Ajo nuk po kërkonte një kalorës, ajo po kërkonte një shpatë”, i është përgjigjur Donaldi përmes një postimi në Instagram.

“Kërkohet një vend pune për një person që gjen quotsa anglisht. Të interesuarit në dm ose Ëp”, shkruan ai.

Kujtojmë se në një intervistë të fundit Donaldi tha se nuk do të kishte më rikthim me Borën, dhe se dashuria për të ka qenë e njëjtë me atë të ish të dashurave të tjera./albeu.com


Shtuar 30.07.2021 09:05