Pas pushimeve në Afrikë, Megi Pojani i shkon Endri Çekiçit në Turqi, detaji që e “nxorri zbuluar” (FOTO LAJM)

Duket se Megi Pojani po na “ndriçon” rrugën deri në konfirmim të lidhjes me Endri Çekiçin. Pasi kaluan disa pushime mjaft ekzotike në ishujt Afrikan, ata u rikthyen në shtëpitë e tyre, por aktorja nuk paska duruar shumë dhe ka marrë rrugën drejt Turqisë, ku jeton futbollisti, i cili luan në një prej ekipeve turke, Konyaspor.

Në një prej fotove të fundit të ndara në Instastory Megi shihet në ashenor i cili ka disa mbishkrime në gjuhën turke. Sipas ‘Prive’ bëhet fjalë saktësisht për bllokun e ndërtesave ku jeton futbollisti.