Nuk e pranojnë lidhjen, por Capital T dhe Adrola Dushi fotografohen sërish bashkë në avion

Raporti i Capital T dhe Adrola Dushit ka qenë prej vitesh shumë i komentuar.

Ata janë përfolur vazhdimisht për një romancë dashurie, por kjo nuk u konfirmua asnjëherë.

Pavarësisht kësaj, ata janë fotografuar në disa raste së bashku, si në pushime ashtu edhe në evente.

Prive së fundmi ka siguruar një imazh të tyre gjatë një udhëtimi në Romë.

Dyshja shihen të ulur pranë njëri-tjetrit në bazë të fotografisë, edhe pse Trim Ademi (emri i vërtetë) nuk vërehet dukshëm.

Ka pasur shumë momente kur janë hedhur dyshimet se janë bashkë.

Sidoqoftë, ata po vazhdojnë me angazhimet e tyre në fushat përkatëse.


Shtuar 10.06.2024 11:56