Përshëndet me dy gishta, Argita Malltezi pjesë e protestës së opozitës

Këtë të hënë, mes protestuesve para Bashkisë së Tiranës, ishte dhe vajza e ish-kryeministrit Sali Berisha, Argita Malltezi.

Malltezi përshëndet me dy gishta, simbol i demokratëve.

Kujtojmë se protesta e opozitës po mbahet para Bashkisë së Tiranës, në shenjë kundërshtie pas operacionit për dosjen ‘5D’ që çoi në arrestimin e disa zyrtarëve të këtij institucioni.


Shtuar 10.06.2024 11:49