Ngjashmëri e frikshme: Jo vetëm rrjeti, i dashuri biznesmen krahason Fjolla Morinën me Kim Kardashian (FOTO LAJM)

Fjolla Morina ka qenë një ndër personazhet më të komentuar muajt e fundit. Edhe pse në arrati, këngëtarja ka treguar se vijon normalisht me jetën e saj. Ajo është shumë aktive në rrjete sociale, ku ndan shpeshherë foto nga përditshmëria e saj.

Së fundmi, Fjolla ka tërhequr vëmendjen me disa poza joshëse, teksa shfaqet me një fustan të zi që i vë në pah format trupore. Të shumta kanë qenë komentet e ndjekësve, të cilët e kanë krahasur me Kim Kardashian dhe vërtetë këngëtarja ka një ngjashmëri të madhe me të.

Fotot i ka rishpërndarë dhe bashkëshorti i saj, Fisnik Syla. “Gruaja ime e bukur. Kim Kardashian? Jo është gruaja ime.“, ka shkruar ai. Kujtojmë që dyshja i dha fund beqarisë pak muaj më parë në Maldive.

Kujtojmë se në muajin mars Fjolla Morina i dha fund beqarisë dhe u martua me Fisnikun. Këngëtarja veshi fustanin e bardhë në Maldive ku mbajtën edhe një ceremoni shumë të këndshme.


Shtuar 9.07.2021 09:06