Në muajin e 8 të shtatzënisë, blogerja shqiptare përfundon me urgjencë në spital (FOTO LAJM)

Blogerja e njohur, Sara Karaj ka përfunduar me urgjencë në spital, pasi është në muajin e tetë të shtatzënisë.

Përmes një postimi në Instagram, ajo ka treguar se pas plasjes së ujërave, u detyrua ta kalonte natën në survejim.Siç ka treguar edhe vetë blogerja kjo nuk ka qenë një shtatzëni e lehtë për të.

Në fund, blogerja ka bërë të ditur se tani është në gjendje të mirë shëndetësore dhe po pret bebin të vijë.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Sara Karaj (@sara.karaj)


koment