“Edhe të kisha një motër, nuk do ta doja më shumë”, Semi feston ditëlindjen dhe urimi Borës s’mund të ishte më special

Këngëtarja e njohur, Semi Jaupaj, feston sot ditëlindjen. Në ditën e saj të veçantë, urimin e parë e ka marrë nga shoqja e ngushtë, Bora Zemani. Kjo e fundit ka bërë disa postime në “Instastory” ku bashkëngjitur me to shkruan:

“Gëzuar ditëlindjen shpirti im! Edhe të kisha një motër të vërtetë, nuk do ta doja më shumë se ty! 100 vite të bukura për të voglën time”.

Ndërkohë kujtojmë se Semi ka lindur më 6 tetor të vitit 1993 dhe sot mbush 29 vjeçe.

Nga ana tjetër, Jaupaj ishte mbrëmë e ftuar në emisionin “Goca dhe Gra” ku u pyet edhe për rikthimin e Borës dhe Donaldit, ku dukej mjaft e lumtur për dyshen.

Mirëpo teksa u pyet nga moderatoret për Borën dhe Donaldin, këngëtarja kishte vetëm dy fjalë për të thënë:

“Nuk dua ta flas më këtë gjë. Thash që është gjë shumë personale dhe çfarë u takon atyre, u takon atyre për të folur dhe jo mua më”.