Ndjekësit janë të sigurt: Moderatorja shqiptare është shtatzënë (FOTO LAJM)

Bazuar në fotot e fundit në Instagram, ndjekësit kanë nisur të dyshojnë se moderatorja e njohur Fiori Dardha mund të jetë shtatzënë!

Kjo pasi në fotot e saj, ajo duket më e shëndetshme dhe madje dallojmë një “hije” barku të rrumbullakosur. Ndaj komentet nuk u kursyen aspak:

Po ty sikur te paska rene nje nur shtatzenie???”

Fjori shtatzene? ????”

Si shtatzan dukesh. Ishalla te jesh se femijet jan bekim ????❤️❤️”

Po presim ndonje te re nga ty??”

Po m’dukesh shtatezene, me plot nur e bukuri, mbase vajze tani!!!”- janë disa prej komenteve.


Shtuar 14.05.2021 15:20