Na vjen keq Georgina, por Jonida Maliqi e veshi e para (FOTO LAJM)

Vërtetë është këngëtare dhe vitet e fundit më shumë moderatore, por nëse bëhet fjala për modë emri i saj përmendet i pari.

Po flasim për Jonida Maliqin e cila sjell gjithmonë trendet e para, madje kësaj herë ia kaloj edhe partneres së Ronaldos, Georginës.

Kjo e fundit është shfaqur tre ditëm më parë me një xhaketë oversize xhins të Balenciagës, e cila kushton 1.600 dollarë por të njëjtën xhaketë e ka veshur të premten e javës së kaluar këngëtarja jonë, Jonida Maliqi.

Jonida shfaqet me të njëjtën xhaketë në emisionin “Ditë pas Dite” në Rtsh./albeu.com/

georgina Rodriguez
Jonida Maliqi