Mikesha prej vitesh, Xhemi Shehu “tradhton” publikisht Arbanën (FOTO LAJM)

Xhemi Shehu dhe Arbana Osmani janë dy moderatore mjaft të dashura të ekranit shqiptar por edhe dy mikesha shumë të mira me njëra tjetrën.

Dy moderatorët janë mjaft aktive në rrjetin social “Instagram” ku thuajse çdo ditë i kemi parë nën shoqërinë e njëra-tjerës për kafen e mëngjesit por edhe gjtë aktiktiviteteve të tjera të ditës.

Në foton e fundit të postuar nga Arbana në faqen e saj në “Instagram”, shfaqen të dyja mikeshat. Ajo iu ka kërkuar ndjekësve të saj, të bejnë tag mikeshën e tyre të ngushtë, por komenti i Xhemit nuk ishte ai që prisnim.

Në postimin e Arbanës, Xhemi ka bërë tag Orinda Hutën si mikeshën e saj të ngushtë.

Ky një koment i cili nuk kaloj pa u vërejtur nga ndjekësit.

Orinda dhe Xhemi gjithashtu janë mikesha shumë të mira, kjo pasi u afruan akoma më tepër në periudhën e karantinës, kujtojmë se dy moderatoret kanë kaluar dhe pushime së bashku./albeu.com/

 


Shtuar 22.03.2021 13:09