Me dy gishta lart në kutinë e votimit, Jul Deda: Votova për të ardhmen e fëmijëve të mi

Dita e sotme është dita ku shqiptarët votojnë me të drejtën e tyre legjitime dhe zgjedhim qeverinë e cila do të na qeverisë për 4 vitet në vijim.

Ka qenë Julian Deda ai i cili ka votuar së fundmi dhe ka publikuar një foto në profiling e tij në Instagram.

“Votova për të ardhmen e fëmijëve të mi”, shkruan Deda krah fotos ku shfaqet me dy gishta lart duke hedhur votën në kuti.

View this post on Instagram

 

A post shared by Julian Deda (@juldeda)

Kujtojmë se aktori është mjaft i përfshirë në politikë, në mbështetje të Partisë Demokratike dhe Lulzim Bashës./albeu.com/


Shtuar 25.04.2021 09:07