Sfidon Ramën për kryeministër, voton i buzëqeshur Lulzim Basha (VIDEO)

Edhe kreu i PD Lulzim Basha ka votuar ditën e sotme në zgjedhjet ku ai pretendon të jetë kryemimistër i Shqipërisë.

Basha kandidon në qarkun e Tiranës me numrin 1, kryeson listën e PD.

“I bëj thirrje cdo vajze dhe cdo djali, burri dhe gruaje, dilni dhe voton, kjo është dita juaj, dita e demokracisë. Zoti ju bekoftë!”- tha ndër të tjera Basha pas votimit. /albeu.com/

Shtuar 25.04.2021 09:03