“Luna ka 3 orë që qan”/ Kiara kërkon ndihmë, “qan” hallin e saj me ndjekësit

Kiara ka ndarë me ndjekësit në instagram një hall të saj, teksa këtkon edhe kēshilla.

Duket se e vogla e saj ka nisur të qajë prej 3 orësh dhe shumë komentues i kanë sugjeruar çfarë të bëjë.

Në storyn pasardhës Kiara ka zbuluar se në fakt Luna Mari e ka gjetur ilaçin e saj dhe bëhet fjalë për Luizin.


Shtuar 13.06.2024 12:39